top of page

O MNĚ 

Bara_Pavlisova_portret.jpg
Kdo jsem? 

 

Cestovatelskou vášeň jsem podědila po svém otci výtvarníkovi a fotografovi Jaroslavu Pavlišovi. Měl rád život a svět - svět mnoha tváří, různorodostí a ojedinělostí. Byl dobrodruh tělem a duší.

Od útlého dětství tedy cestuji po světě i vlastech českých. Ty mám ze všech nejraději, protože je to má rodná zem a jsem hrdá na to, že jsem se narodila jako Češka. Naučila jsem se ji vnímat všemi smysly a vážit si darů, kterými jsme byli obdarováni. Kromě moře máme všeho dostatek až nadbytek a různorodost naší České republiky by nám mohl leckdo závidět. 

Moje nadšení mne přimělo před mnoha lety k založení vlastní cestovatelské agentury, skrze kterou vše mohu přenést na ostatní. Za několik let svého působení se vytvořila početná skupinka příznivců, kteří se mnou pravidelně brázdí náš bohatý kraj. 

Chci všem ukazovat jak nádherné je dívat se třeba na ranní louku rozkvetlou lučními květy, poslouchat křik káňat a přitom si zavdávat sklenkou vína. Ráda nabídnu dalším výletníkům to, co sobě… vášeň pro nevšední zážitky, setkání se zajímavými lidmi, objevování méně známých míst naší republiky a zejména poetiku všedního dne, která tak trochu mizí z našich životů.

Zvu vás tedy do svého světa.

Proč vyrazit právě se mnou

 

Vím, kde je to krásné

 

Fantasie je jen začátek příběhu

 

Slušnost je samozřejmostí

Prostě vám bude dobře

Reference

“Děkujeme za velkolepé zájezdy, které pořádáte. Účastníme se

často těchto zájezdů, jsou vždy bezproblémové a úžasně připravené.

Mnoho se dozvíme o historických  památkách ale i o kraji, kterým projíždíme.

Velice obdivujeme vaše znalosti o naší republice a lidech, kteří zde žili nebo

žijí a zajištění výborných průvodců.  

Doufáme, že zájezdy budete pořádat i nadále. Moc se na ně těšíme.”

- ženy z Tišnova -

“Chci Vám poděkovat za akce, na které se vždy moc těším, protože mě dostanou do jiné dimenze. Během jednoho dne  navštívím místa, kam bych se sama nikdy nedostala, protože bych o nich ani nevěděla. Na všech zájezdech je znát, že je všechno připravováno velmi pečlivě a hlavně s nadšením a zájmem o to, aby "účastníci zájezdu" byli maximálně spokojeni.

 

Za sebe mohu napsat, že se Vám to skvěle daří! Pokaždé jsem byla velmi spokojená a jako bonus jsem se dozvěděla spoustu zajímavostí, viděla neobyčejná místa, potkala inspirující lidi a ještě jsem si v autobuse pochutnala na občerstvení od Vás.”

 

- Marie F. -

“Děkuji za možnost poznat více do hloubky naši minulost. Výběr lokací s dávkou zajímavých informací, doplněnou vždy skvělým občerstvením během cesty, je pro mne pokaždé velkým zážitkem.”

 

- Lenka z Lomnice -

Opět jeden z mnoha výletů, který jsme s paní Pavlišovou absolvovali a velká spokojenost. Překvapení výletu začíná už ráno v autobusu, kde dostaneme něco dobrého na snídani. Během cesty se dozvídáme spoustu zajímavostí o místech, která navštívíme. Musím podotknout, že kromě známých míst jsou vybírána  netradiční,  nebo méně známá místa.  A to je na těchto výletech to lákavé.  

Vždy je vše bezchybně zorganizované a účastníci zájezdu :) mají i dostatek volného času pro vlastní iniciativu. No co víc napsat..... Prostě super,super výlet a těším se na nějaký další.”

 

- Vlad´ka z Tišnova. -

bottom of page